Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
Sesja 1 , 25 maja 09:00
POLSKA DO 1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1161
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 , 26 maja 11:00
POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 924
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 , 27 maja 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 600
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 , 28 maja 17:00
BANKNOTY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 642
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Do 1914 3
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
1914-1924 | emisje w języku polskim 131
Miejscowości: B 22
Miejscowości: C 11
Miejscowości: D 2
Miejscowości: G 13
Miejscowości: I 2
Miejscowości: J 6
Miejscowości: K 15
Miejscowości: L 4
Miejscowości: Ł 19
Miejscowości: N 1
Miejscowości: O 2
Miejscowości: P 3
Miejscowości: R 3
Miejscowości: S 12
Miejscowości: T 4
Miejscowości: W 5
Miejscowości: Z 5
Miejscowości: Ż 2
1914-1924 | emisje obcojęzyczne 83
Po 1945 3
Obozy I Wojna 5
Obozy II Wojna 3
Bony rabatowe, premiowe, dopłat itp. 10
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 , 29 maja 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 610

Stan zachowania

Aukcja 8