Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
Zygmunt I Stary 1506-1548 84
Zygmunt II August (1545)1548-1572 113
Henryk Walezy 1573-1575 4
Bezkrólewie 1575 1
Oblężenie Gdańska 1577 2
Stefan Batory 1576-1586 51
Zygmunt III Waza 1587-1632 246
Szwedzka okupacja Elbląga i Torunia 2
Władysław IV Waza 1632-1648 7
Jan II Kazimierz 1648-1668 72
Talary 3
Orty 33
Tymfy 3
Szóstaki 16
Trojaki 1
Dwugrosze 2
3 krajcary (opolsko-raciborskie) 1
Półtoraki 8
Szelągi 4
Varia 1
Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673 1
Jan III Sobieski 1674-1696 17
August II Mocny 1697-1733 5
St. Leszczyński 1704-1709, 1733-1736 2
August III Sas 1733-1763 57
Stanisław August Poniatowski 1764-1795 44
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8