Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Sesja 1 - 25 maja 09:00

POLSKA DO 1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1161
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Zygmunt I Stary 1506-1548 84
Zygmunt II August (1545)1548-1572 113
Henryk Walezy 1573-1575 4
Bezkrólewie 1575 1
Oblężenie Gdańska 1577 2
Stefan Batory 1576-1586 51
Zygmunt III Waza 1587-1632 246
Szwedzka okupacja Elbląga i Torunia 2
Władysław IV Waza 1632-1648 7
Jan II Kazimierz 1648-1668 72
Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673 1
Jan III Sobieski 1674-1696 17
August II Mocny 1697-1733 5
St. Leszczyński 1704-1709, 1733-1736 2
August III Sas 1733-1763 57
Złoto 3
Medale 1
Nominały talarowe 7
Tymfy 1
Orty 20
Szóstaki 6
Trojaki 1
Dwugrosze 2
Półtoraki 2
1/24 talara (grosze) 3
Grosze i Szelągi miedziane 8
Monety gdańskie 3
Stanisław August Poniatowski 1764-1795 44
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8

Sesja 2 - 26 maja 11:00

POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 924
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174

Sesja 3 - 27 maja 17:00

MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 600
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27

Sesja 4 - 28 maja 17:00

BANKNOTY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 642
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43

Sesja 5 - 29 maja 17:00

AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 610

Stan zachowania

Aukcja 8

Następna kategoria