Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Australia 6
Austria i Austro-Węgry 41
Boliwia 1
Bośnia 1
Chiny 6
Czechy i Czechosłowacja 11
Estonia 2
Europa - różne 1
Fidżi 1
Francja 11
Grecja 1
Hiszpania 1
Holandia 11
Hongkong 2
Indie 2
Irlandia 1
Izrael 1
Japonia 1
Kanada 3
Liberia 1
Litwa 2
Łotwa 1
Malezja 1
Meksyk 2
Mongolia 3
Mozambik 1
Niemcy 119
Panama 1
Rosja 170
RPA 1
Szwajcaria 4
Szwecja 3
Turcja 2
Ukraina 1
USA 23
Watykan 1
Węgry 8
Wielka Brytania 4
Włochy 12
Wyspy Cooka 1
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8

3109
St. 2/2+

Australia, Wiktoria, Suweren 1883-M

Cena końcowa
1 380 PLN
3110
St. 1
3111
St. 1/1-
3112
St. L
3113
St. L

Australia, 5 dolarów 2008 - Koala

Cena końcowa
253 PLN
3114
St. L/L-
3115
St. 2
3117
St. 3
3118
St. 2

Austria, Salzburg, Talar 1622

Cena końcowa
1 093 PLN
3119
St. 3+

Austria, Salzburg, Półtalar 1668

Cena końcowa
920 PLN
3120
St. 3