Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Ordery i odznaczenia państwowe 7
Odznaki WP do 1939 i PSZnZ 16
Orły i orzełki 10
Odznaki, oznaki, nagrody itp. do 1945 26
PRL 1943-1989 i IIIRP od 1990 4
Zestawy 4
Dokumenty, legitymacje, cegiełki itp. 16
ZAGRANICA 91
Literatura 4
Austro-Węgry i Austria 74
Niemcy 2
Rosja 11
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8

2838

2839

2840

2841

Srebrny Krzyż Zasługi

Cena końcowa
299 PLN
2842

2843