Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 (1161)
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA (924)
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Ordery i odznaczenia państwowe 7
Order Świętego Stanisława 1
Order Odrodzenia Polski 2
Order Krzyża Grunwaldu 1
Krzyż i Medal Niepodległości 1
Krzyż Walecznych 1
Krzyż Zasługi 1
Odznaki WP do 1939 i PSZnZ 16
Orły i orzełki 10
Odznaki, oznaki, nagrody itp. do 1945 26
PRL 1943-1989 i IIIRP od 1990 4
Zestawy 4
Dokumenty, legitymacje, cegiełki itp. 16
ZAGRANICA 91
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE (600)
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY (642)
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI (610)

Stan zachowania