Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
Wolne Miasto Gdańsk 4
Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich 6
Królestwo Polskie 8
1923-1939 164
Monety próbne 20
Monety złote 1925 5
Monety srebrne 1924-1932 39
Monety srebrne 1932-1939 63
Monety niekruszcowe 37
1 grosz 6
2 grosze 12
5 groszy 8
10-50 gr 10
1 zł 1929 1
Generalna Gubernia 4
Getto w Łodzi 35
1945- 112
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8

2394
PCGS MS64

5 groszy 1923 - PCGS MS64

Cena końcowa
495 PLN
2395
PCGS MS62

5 groszy 1923 - PCGS MS62

Cena końcowa
253 PLN
2396
PCGS MS63 BN

5 groszy 1928 - PCGS MS63 BN

Cena końcowa
633 PLN
2397
NGC MS65 BN

5 groszy 1931 - NGC MS65 BN

Cena końcowa
1 725 PLN
2398
PCGS MS62 BN

5 groszy 1931 - PCGS MS62 BN

Cena końcowa
633 PLN
2399
PCGS AU50

5 groszy 1934 - rzadkie - PCGS AU50

Cena końcowa
863 PLN
2400
NGC MS63 RB

5 groszy 1935 - NGC MS63 RB

Cena końcowa
863 PLN
2401
NGC MS64 BN

5 groszy 1937 - NGC MS64 BN

Cena końcowa
276 PLN
Zobacz także powiązane przedmioty w innych kategoriach