Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
Wolne Miasto Gdańsk 4
Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich 6
Królestwo Polskie 8
1923-1939 164
Monety próbne 20
Monety złote 1925 5
Monety srebrne 1924-1932 39
Monety srebrne 1932-1939 63
Głowa Kobiety 18
Sobieski i Traugutt 6
Piłsudski Strzelecki 7
Piłsudski 28
2 złote 10
5 złotych 5
10 złotych 13
Żaglowiec 4
Monety niekruszcowe 37
Generalna Gubernia 4
Getto w Łodzi 35
1945- 112
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8

2344
NGC MS62

Piłsudski 2 złote 1934 - NGC MS62

Cena końcowa
863 PLN
2345
NGC MS62

Cena końcowa
748 PLN
2346
NGC MS61

Piłsudski 2 złote 1934 - NGC MS61

Cena końcowa
483 PLN
2347
St. 2+

Piłsudski 2 złote 1934

Cena końcowa
391 PLN
2348
NGC MS62
2349
NGC MS61
2350
NGC AU58
2351
NGC AU58
2352
St. 2+
2353
St. 2
2354
NGC MS61
2355
NGC MS65+