Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
Wolne Miasto Gdańsk 4
Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich 6
Królestwo Polskie 8
1923-1939 164
Monety próbne 20
Monety złote 1925 5
Monety srebrne 1924-1932 39
Monety srebrne 1932-1939 63
Głowa Kobiety 18
Sobieski i Traugutt 6
Piłsudski Strzelecki 7
Piłsudski 28
2 złote 10
5 złotych 5
10 złotych 13
Żaglowiec 4
Monety niekruszcowe 37
Generalna Gubernia 4
Getto w Łodzi 35
1945- 112
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8

2359
NGC MS62
2360
NGC AU58
2361
NGC MS63
2362
PCGS MS62
2363
PCGS MS63
2364
NGC MS65 MAX
2365
NGC MS62
2366
PCGS MS62
2367
NGC MS61
2368
PCGS MS64

Piłsudski 10 złotych 1938 - PCGS MS64

Cena końcowa
1 984 PLN
2369
NGC AU58
2370
NGC MS65