Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 (1161)
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
ŚLĄSK 52
Pomorze 36
Hospodarstwo Mołdawskie 1387-1497 1
Zakon krzyżacki 28
Brakteaty 13
Winrych von Kniprode (1351-1382) 2
Konrad III von Jungingen (1393-1407) 1
Ulryk von Jungingen (1407-1410) 1
Henryk von Plauen (1410-1413) 1
Michał Kuchmeister von Sternberg (1414-1422) 2
Konrad von Erlichshausen (1441-1449) 1
Henryk Reffle von Richtenberg (1470-1477) 1
Marcin Truchsess von Wetzhausen (1477-1489) 2
Jan von Tiefen (1489-1497) 3
Albrecht Hohenzollern (1511-1525) 1
Prusy książęce 1525-1657 22
Inflanty 1572-1573 1
Kurlandia 1562-1780 4
Wolne Miasto Ryga 1563-1580 1
Ryga pod panowaniem szwedzkim 3
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA (924)
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE (600)
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY (642)
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI (610)

Stan zachowania