Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
Sesja 1 , 25 maja 09:00
POLSKA DO 1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1161
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 , 26 maja 11:00
POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 924
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 , 27 maja 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 600
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Australia 6
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Austria i Austro-Węgry 41
Boliwia 1
Bośnia 1
Chiny 6
Czechy i Czechosłowacja 11
Estonia 2
Europa - różne 1
Fidżi 1
Francja 11
Grecja 1
Hiszpania 1
Holandia 11
Hongkong 2
Indie 2
Irlandia 1
Izrael 1
Japonia 1
Kanada 3
Liberia 1
Litwa 2
Łotwa 1
Malezja 1
Meksyk 2
Mongolia 3
Mozambik 1
Niemcy 119
Panama 1
Rosja 170
RPA 1
Szwajcaria 4
Szwecja 3
Turcja 2
Ukraina 1
USA 23
Watykan 1
Węgry 8
Wielka Brytania 4
Włochy 12
Wyspy Cooka 1
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 , 28 maja 17:00
BANKNOTY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 642
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 , 29 maja 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 610

Stan zachowania

Aukcja 8