Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak
Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 (1161)
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Monety austriackie dla wojsk w Galicji 1
Monety dla Prus południowych 2
Wolne Miasto Gdańsk 1801-1812 1
Księstwo Warszawskie 1807-1815 15
Dukaty 1
Talary 2
1/6 talara (złotówki) 1
5 groszy 1
3 grosze 6
1 grosz 4
Wielkie Księstwo Poznańskie 1816-1817 1
Powstanie Listopadowe 1830-1831 11
Wolne Miasto Kraków 1835 3
Królestwo Polskie 1815-1832 (1835) 7
Polsko-rosyjskie 1832-1841 8
Polsko-rosyjskie 1842-1850 1
Mennica Warszawa 1842-1864 2
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA (924)
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE (600)
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY (642)
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI (610)

Stan zachowania

Aukcja 8