Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Sesja 1 - 25 maja 09:00

POLSKA DO 1864
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1161
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
ŚLĄSK 52
Średniowiecze 25
Księstwo brzesko-legnicko-wołowskie 6
Księstwo cieszyńskie 1
Księstwo krośnieńskie 2
Księstwo nyskie biskupów wrocławskich 2
Stany Śląskie 1
Wrocław 1
Złotoryja 1
Żary 1
Śląsk pod panowaniem habsburskim 6
Ferdynand II 1619-1637 2
Leopold I 1658-1705 4
Śląsk pod panowaniem pruskim 2
Literatura 4
Pomorze 36
Hospodarstwo Mołdawskie 1387-1497 1
Zakon krzyżacki 28
Prusy książęce 1525-1657 22
Inflanty 1572-1573 1
Kurlandia 1562-1780 4
Wolne Miasto Ryga 1563-1580 1
Ryga pod panowaniem szwedzkim 3
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8

Sesja 2 - 26 maja 11:00

POLSKA OD 1916 | MEDALE | LITERATURA | FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 924
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174

Sesja 3 - 27 maja 17:00

MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 600
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27

Sesja 4 - 28 maja 17:00

BANKNOTY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 642
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43

Sesja 5 - 29 maja 17:00

AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 610

Stan zachowania

Aukcja 8

Następna kategoria