Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492 1
Zygmunt I Stary 1506-1548 24
Trojaki 3
Grosze 15
Szelągi 5
Denary 1
Zygmunt III Waza 1587-1632 4
Władysław IV Waza 1632-1648 3
Jan II Kazimierz 1648-1668 25
August III Sas 1733-1763 1
Stanisław August Poniatowski 1764-1795 2
Literatura 2
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8