Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 25 maja | 09:00
POLSKA DO 1864 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA HALERZY GÓRNOŚLĄSKICH 68
Monety związane z Polską 148
Monarchia pierwszych Piastów 53
Polska 1306-1506 62
Polska 1506-1795 708
MENNICTWO TORUŃSKIE XV-XVIII W. 62
Polska pod zaborami 1772-1864 52
Varia 8
Sesja 2 | 26 maja | 11:00
ZESTAWY HANDLOWE 149
Szelągi ryskie Zg. III Wazy w NGC 53
Emisje zastępcze XIX-XX w. 28
POLSKA OD 1916 333
Wolne Miasto Gdańsk 4
Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich 6
Królestwo Polskie 8
1923-1939 164
Generalna Gubernia 4
Getto w Łodzi 35
1945- 112
Monety próbne 55
Błędy mennicze 12
Monety obiegowe i okolicznościowe 28
1949-1990 20
1990 do teraz 8
Obiegowe 5
Okolicznościowe 3
Monety srebrne 3
Monety złote 14
MEDALE 99
LITERATURA 88
FALERYSTYKA 174
Sesja 3 | 27 maja | 17:00
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
ANTYK 63
ŚREDNIOWIECZE (OBCE) 45
ZAGRANICA 465
Literatura zagraniczna 27
Sesja 4 | 28 maja | 17:00
BANKNOTY keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 68
Banknoty zastępcze 238
Gdańsk, Ost, Getto, bony patriotyczne 29
BANKNOTY POLSKIE 264
PWPW 43
Sesja 5 | 29 maja | 17:00
AKCJE | OBLIGACJE | ZNACZKI keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Stan zachowania

Aukcja 8

2544
PCGS MS67
2545

2546

Monety Dwuzłotowe 1995-2012

Cena końcowa
1 783 PLN