STAROŻYTNOŚĆ 24
ŚREDNIOWIECZE 191
MONETY POLSKIE OD XVI w. 349
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 46
MONETY ZASTĘPCZE 1
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 33
BANKNOTY 126
MEDALE 45
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 9
VARIA 1
MONETY ZAGRANICZNE 87
Stan zachowania
Tagi

69 aukcja WCN

dashboard
Ilość pozycji
916
event
25/11/2017 09:30 CET/Warsaw
show_chart
2 868 700 PLN
Lista wynikowa
Następna kategoria