Poznański Dom Aukcyjny

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 20 września | 10:00 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Antyk 73
Islam. 14
Obce. 43
Literatura numizmatyczna 266
Monety z Polską powiązane. 181
Medale 198
Sesja 2 | 21 września | 09:00 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Średniowiecze 254
Denary krzyżowe. 31
Bolesław Chrobry 992-1025. 3
Mieszko II 1025-1031. 1
Miecław 1037-1047. 6
Bolesław Śmiały 1058-1079. 6
Władysław I Herman 1081-1102. 3
Bolesław III Krzywousty 1107-1138. 10
Władysław II Wygnaniec 1138-1146. 9
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173. 1
Mieszko III 1138-1202. 1
Pomorze Wschodnie. 11
Pomorze Zachodnie. 9
Śląsk. 28
Księstwo Raciborsko-Opolskie. 7
Księstwo Wrocławskie. 9
Henryk I Brodaty 1201-1238 lub Henryk II Pobożny 1238-1241. 6
Henryk III lub synowie 1306-1314. 3
Księstwo Brzesko-Legnicko-Wołowskie. 2
Księstwo Świdnickie i Jaworskie. 2
Księstwo Oleśnicko-Bierutowsko-Radziejowskie. 2
Księstwo Raciborskie. 1
Ksiestwo Cieszyńskie. 1
Księstwo Opawskie. 1
Miasto Opole XV w. 2
Miasto Toszek XV w. 1
Brakteaty nieokreślonych emitentów XIII-XIV w. 76
Łużyce. 4
Władysław Łokietek 1306/1320-1333. 4
Kazimierz Wielki lub Ludwik Węgierski. 3
Ludwik Węgierski 1370-1382 jako Król Polski i Węgier. 5
Władysław Opolczyk 1372-1379. 2
Jadwiga 1384-1386. 1
Jadwiga i Władysław Jagiełło 1386-1399. 3
Władysław Jagiełło 1386-1434. 17
Zakon Krzyżacki. 20
Nowożytne - okres królewski. 614
Nowożytne - okres porozbiorowy. 37
Wojsko Polskie. 3
Pieniądz Dominialny. 2
Banknoty. 15
Karty żywnościowe. 18

Stan zachowania

Aukcja 16