Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 08 lutego | 10:00
SESJA JUBILEUSZOWA Z KOLEKCJĄ ŚREDNIOWIECZA keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA ŚREDNIOWIECZA 417
WIECZÓR KONESERA 201
RED OX COLLECTION 45
Sesja 2 | 09 lutego | 12:00
MONETY POLSKIE OD 1506 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Polska 1506-1795 465
Polska pod zaborami 1772-1864 45
Polska od 1916 459
Sesja 3 | 10 lutego | 17:00
MEDALE I LITERATURA keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Sesja 4 | 11 lutego | 17:00
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, BANKNOTY POLSKIE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Monety z Polską związane 243
Monety zastępcze 69
Banknoty zastępcze 44
Cegiełki 33
Filatelistyka 5
BANKNOTY POLSKIE 251
Sesja 5 | 12 lutego | 17:00
FALERYSTYKA I PAPIERY WARTOŚCIOWE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
FALERYSTYKA 193
Ordery, odznaczenia i medale państwowe 29
Medale i odznaczenia znanych osób 1
Odznaki honorowe i pamiątkowe 3
Odznaki Wojska Polskiego 16
Orły 11
Odznaki, oznaki i pamiątki różne 41
Nagrody sportowe 6
Plakiety i medale pamiątkowe 4
Biżuteria patriotyczna 3
PRL 1943-1989 i IIIRP od 1990 10
Umundurowanie 11
Guziki 1
Zestawy 6
Varia 1
ZAGRANICA 41
Dokumenty, legitymacje, cegiełki itp. 3
_temp 6
Grafika 5
Varia 4
PAPIERY WARTOŚCIOWE 445
Sesja 6 | 13 lutego | 17:00
MONETY I BANKNOTY ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 54
Monety antyczne 96
Monety zagraniczne 458

Stan zachowania

Aukcja 10

lock Aukcja jest w trakcie tworzenia - Lista pozycji nie została jeszcze zamknięta

Krzyż Virtuti Militari XIX w.

1 PLN

Krzyż Virtuti Militari - Francja

1 PLN

Krzyż Niepodległości

100 PLN

Krzyż Walecznych 1920 (32358)

1 PLN