Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak

Szukaj w tej aukcji

Sesja 1 | 08 lutego | 10:00
SESJA JUBILEUSZOWA Z KOLEKCJĄ ŚREDNIOWIECZA keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
KOLEKCJA ŚREDNIOWIECZA 417
CZAS BRAKTEATÓW 141
DENARY 190
Denary krzyżowe X-XI 34
Słowiańszczyzna XI w. 3
Bolesław I Chrobry 992-1025 2
Mieszko II (1013)1025-1031 1
Bolesław II Śmiały 1058-1080 21
Władysław I Herman 1081-1102 18
Sieciech, palatyn Władysława Hermana 1
Bolesław III Krzywousty 1102/1107-1138 29
Władysław II Wygnaniec 1138-1146 49
Typ 1 - Książę i podczaszy / Walka z lwem 10
Typ 2 - Książę / Biskup 24
Typ 3 - Książę / Walka z lwem 1
Typ 4 - Orzeł i zając 14
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173 32
KRÓLESTWO POLSKIE 1306-1506 84
VARIA 2
WIECZÓR KONESERA 201
RED OX COLLECTION 45
Sesja 2 | 09 lutego | 12:00
MONETY POLSKIE OD 1506 keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Polska 1506-1795 468
Polska pod zaborami 1772-1864 47
Polska od 1916 459
Sesja 3 | 10 lutego | 17:00
MEDALE I LITERATURA keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Sesja 4 | 11 lutego | 17:00
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, BANKNOTY POLSKIE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Monety z Polską związane 245
Monety zastępcze 70
Banknoty zastępcze 43
Cegiełki, kwity, czeki i inne 37
Filatelistyka 6
BANKNOTY POLSKIE 247
Sesja 5 | 12 lutego | 17:00
FALERYSTYKA I PAPIERY WARTOŚCIOWE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
FALERYSTYKA 190
Grafika 7
Varia 2
PAPIERY WARTOŚCIOWE 444
Sesja 6 | 13 lutego | 17:00
MONETY I BANKNOTY ZAGRANICZNE keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Banknoty zagraniczne 54
Monety antyczne 96
Monety i medale zagraniczne 488

Stan zachowania

Aukcja 10