PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Biżuteria

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
2 Aukcja Sztuki Dostępnej
Rempex
25/06/2019 (1 dzień)
W tej kategorii: 4
183 Aukcja
Dom Aukcyjny Ostoya
29/06/2019 (5 dni)
W tej kategorii: 5
Aukcja Varia 30
29/06/2019 (5 dni)
W tej kategorii: 79
265 Aukcja Sztuki Dawnej i Antyków
Rempex
03/07/2019 (9 dni)
W tej kategorii: 31

801

Szpilka do krawata

Szpilka do krawata

jutro

1 200 PLN
802

Pierścień patriotyczny z Orłem i Syrenką
803

Pierścień - sygnet wojskowego
806

Pierścionek patriotyczny z Orłem
279

PIERŚCIONEK KLASYCYSTYCZNY, 1812
173

Krzyżyk, poł. XIX w.
175

Medalion z koralem, kon. XIX w.