Stan zachowania

Etykiety BETA info

Biżuteria

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Biżuteria

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Biżuteria na aukcjach oferowanych było 1 082 pozycji, z czego sprzedanych zostało 182, co stanowi 16.82%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 505 662 EUR przy średniej cenie 2 778 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Biżuteria
  • 60 513 EUR, Naszyjnik art déco
  • 31 892 EUR, Kolczyki, współczesne
  • 27 781 EUR, Kolczyki art déco
  • 24 982 EUR, Kolczyki, 2 poł. XX w.
  • 23 655 EUR, Bransoleta z szafirami i brylantami
  • 22 944 EUR, Naszyjnik z brylantami
  • 22 641 EUR, KOLCZYKI NA SZTYFTACH, XIX/XX w.
  • 18 154 EUR, Pierścionek
  • 16 389 EUR, Pierścionek z brylantami
  • 15 946 EUR, Kolia, współczesna

  • keyboard_arrow_up