Stan zachowania

Biżuteria

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Biżuteria

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Biżuteria na aukcjach oferowanych było 1 039 pozycji, z czego sprzedanych zostało 147, co stanowi 14.15%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 344 148 EUR przy średniej cenie 2 341 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Biżuteria
  • 60 513 EUR, Naszyjnik art déco
  • 27 781 EUR, Kolczyki art déco
  • 23 655 EUR, Bransoleta z szafirami i brylantami
  • 22 944 EUR, Naszyjnik z brylantami
  • 18 154 EUR, Pierścionek
  • 16 389 EUR, Pierścionek z brylantami
  • 13 850 EUR, Pierścionek z diamentami, współczesny
  • 8 082 EUR, Broszko - wisior w kształcie gwiazdy, ok. 1880 r.
  • 5 514 EUR, Bransoletka, II poł. XX w.
  • 5 026 EUR, Pierścionek z diamentami

  • keyboard_arrow_up