Stan zachowania

Ikony

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Ikony

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Ikony na aukcjach oferowanych było 221 pozycji, z czego sprzedanych zostało 37, co stanowi 16.74%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 108 283 PLN przy średniej cenie 2 927 PLN na jedną pozycję.

Top 10 Ikony
  • 15 340 PLN, Wielka ikona roku liturgicznego Menologion
  • 13 570 PLN, IKONA, ZWIASTOWANIE, Bukowina, Voronet, XVII w.
  • 6 490 PLN, Ikona Stauroteka
  • 5 750 PLN, IKONA, MATKA BOŻA WŁODZIMIERSKA, Rosja, po 1870
  • 5 750 PLN, IKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, poł. XIX w.
  • 4 130 PLN, Ikona Bogurodzicy Gorejący Krzew, 2 poł XIX w.
  • 4 012 PLN, Ikona wielopolowa
  • 3 776 PLN, Ikona Wniebowstąpienia Chrystusa
  • 3 304 PLN, Ikona - Wskrzeszenie Łazarza
  • 2 950 PLN, Ikona Zmartwychwstania Chrystusa i dwunastu wielkich świąt cerkiewnych

  • keyboard_arrow_up