Stan zachowania

Ikony

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Ikony

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Ikony na aukcjach oferowanych było 195 pozycji, z czego sprzedanych zostało 29, co stanowi 14.87%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 16 366 EUR przy średniej cenie 564 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Ikony
  • 3 576 EUR, Wielka ikona roku liturgicznego Menologion
  • 1 513 EUR, Ikona Stauroteka
  • 943 EUR, Ikona Bogurodzicy Gorejący Krzew, 2 poł XIX w.
  • 935 EUR, Ikona wielopolowa
  • 910 EUR, Ikona - Zmartwychwstanie Chrystusa i dwanaście wielkich świąt cerkiewnych, Rosja, XIX w.
  • 674 EUR, Ikona z czterema scenami: Matka Boska Życiodajne Źródło, Batka Boska Nieoczekiwana Radość
  • 609 EUR, Ikona Matki Boskiej Częstochowskiej Lwów, 2 poł. XIX w.
  • 523 EUR, Ikona Świętego Mikołaja Cudotwórcy
  • 519 EUR, Ikona - Chrystus Pantokrator, XIX/XX w
  • 492 EUR, Ikona - Matka Boska Tychwińska

  • keyboard_arrow_up