Stan zachowania

Etykiety BETA info

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 154 pozycji, z czego sprzedanych zostało 27, co stanowi 17.53%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 19 935 EUR przy średniej cenie 738 EUR na jedną pozycję.

Top 10
  • 3 576 EUR, Wielka ikona roku liturgicznego Menologion
  • 2 937 EUR, Ikona Zaśnięcie NP Marii (Успение Богородицы), Rosja, XVIII w.
  • 1 513 EUR, Ikona Stauroteka
  • 1 169 EUR, Ikona wielopolowa, XVIII/XIX w.
  • 943 EUR, Ikona Bogurodzicy Gorejący Krzew, 2 poł XIX w.
  • 935 EUR, Ikona wielopolowa
  • 910 EUR, Ikona - Zmartwychwstanie Chrystusa i dwanaście wielkich świąt cerkiewnych, Rosja, XIX w.
  • 906 EUR, IKONA, MATKA BOŻA WŁODZIMIERSKA, Rosja, XVIII w.
  • 674 EUR, Ikona z czterema scenami: Matka Boska Życiodajne Źródło, Batka Boska Nieoczekiwana Radość
  • 585 EUR, Ikona 4 polowa, XIX/XX w.

  • keyboard_arrow_up