Stan zachowania

Ikony

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Ikony

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Ikony na aukcjach oferowanych było 209 pozycji, z czego sprzedanych zostało 32, co stanowi 15.31%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 22 256 EUR przy średniej cenie 696 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Ikony
  • 3 576 EUR, Wielka ikona roku liturgicznego Menologion
  • 3 163 EUR, IKONA, ZWIASTOWANIE, Bukowina, Voronet, XVII w.
  • 1 513 EUR, Ikona Stauroteka
  • 1 337 EUR, IKONA, MATKA BOŻA WŁODZIMIERSKA, Rosja, po 1870
  • 1 331 EUR, IKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, poł. XIX w.
  • 943 EUR, Ikona Bogurodzicy Gorejący Krzew, 2 poł XIX w.
  • 935 EUR, Ikona wielopolowa
  • 772 EUR, Ikona - Wskrzeszenie Łazarza
  • 674 EUR, Ikona z czterema scenami: Matka Boska Życiodajne Źródło, Batka Boska Nieoczekiwana Radość
  • 609 EUR, Ikona Matki Boskiej Częstochowskiej Lwów, 2 poł. XIX w.

  • keyboard_arrow_up