Stan zachowania

Etykiety BETA info

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 344 pozycji, z czego sprzedanych zostało 99, co stanowi 28.78%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 68 068 EUR przy średniej cenie 688 EUR na jedną pozycję.

Top 10
  • 15 075 EUR, Bronisław KRZYSZTOF (ur. 1956r.), On i ona, 2009
  • 6 601 EUR, Komoda rokokowa w typie bombe
  • 4 906 EUR, Serwantka art déco
  • 2 387 EUR, Sekretera w stylu biedermeier
  • 2 290 EUR, Komoda barokowa
  • 1 937 EUR, Komoda w stylu zakopiańskim
  • 1 661 EUR, PARAWAN, Holandia, poł. XVIII w.
  • 1 520 EUR, Szafka pomocnicza w stylu zakopiańskim
  • 1 311 EUR, Biurko żaluzjowe
  • 1 103 EUR, Kątnik z drzwiczkami żaluzjowymi

  • keyboard_arrow_up