Stan zachowania

Militaria

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Militaria

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Militaria na aukcjach oferowanych było 305 pozycji, z czego sprzedanych zostało 111, co stanowi 36.39%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 71 477 EUR przy średniej cenie 644 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Militaria
  • 5 763 EUR, SZABLA POLSKA OFICERA BRONI JEZDNYCH 4 ćw. XVIII w. – SZABLA „KONSTYTUCYJNA”
  • 4 422 EUR, Szabla polska, wz. 34, w pochwie - tzw. Ludwikówka
  • 4 116 EUR, SZABLA POLSKA SZEREGOWYCH BRONI JEZDNYCH WZ 1934
  • 3 293 EUR, SZABLA TURECKA OFICERA JAZDY – KILIDŻ, OK. 1750 R.
  • 2 687 EUR, KATANA, Japonia, XIX/XX w.
  • 2 607 EUR, SZABLA POLSKA OFICERA BRONI JEZDNYCH WZ 1921/22
  • 1 784 EUR, Szabla polska, bojowa, wz. 34, w pochwie
  • 1 751 EUR, SZABLA OFICERSKA wz. 21 „Honor i Ojczyzna”, Polska, Warszawa, Gabriel Borowski
  • 1 647 EUR, PISTOLET SKAŁKOWY OFICERA MARYNARKI, FRANCJA, 2 POŁ. XVIII W.
  • 1 647 EUR, SZABLA POLSKA OFICERA BRONI JEZDNYCH WZ 1917

  • keyboard_arrow_up