Stan zachowania

Militaria

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Radziecki pas generalski
filter_3

Radziecki pas generalski

450 PLN

Statystyki działu Militaria

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Militaria na aukcjach oferowanych było 273 pozycji, z czego sprzedanych zostało 93, co stanowi 34.07%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 305 680 PLN przy średniej cenie 3 287 PLN na jedną pozycję.

Top 10 Militaria
  • 24 780 PLN, SZABLA POLSKA OFICERA BRONI JEZDNYCH 4 ćw. XVIII w. – SZABLA „KONSTYTUCYJNA”
  • 18 880 PLN, Szabla polska, wz. 34, w pochwie - tzw. Ludwikówka
  • 17 700 PLN, SZABLA POLSKA SZEREGOWYCH BRONI JEZDNYCH WZ 1934
  • 14 160 PLN, SZABLA TURECKA OFICERA JAZDY – KILIDŻ, OK. 1750 R.
  • 11 500 PLN, KATANA, Japonia, XIX/XX w.
  • 11 210 PLN, SZABLA POLSKA OFICERA BRONI JEZDNYCH WZ 1921/22
  • 10 620 PLN, HUTA „LUDWIKÓW”, Szabla polska, kawaleryjska, wz. 34, w pochwie
  • 7 475 PLN, SZABLA OFICERSKA wz. 21 „Honor i Ojczyzna”, Polska, Warszawa, Gabriel Borowski
  • 7 080 PLN, SZABLA POLSKA OFICERA BRONI JEZDNYCH WZ 1917
  • 7 080 PLN, SZABLA POLSKA SZEREGOWYCH BRONI JEZDNYCH WZ 1934

  • keyboard_arrow_up