Stan zachowania

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 393 pozycji, z czego sprzedanych zostało 184, co stanowi 46.82%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 35 520 PLN przy średniej cenie 193 PLN na jedną pozycję.

Top 10
  • 3 068 PLN, Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000) - projektant, Cyrk: clown z trąbką, 1969
  • 2 832 PLN, Waldemar ŚWIERZY (1931-2013) - projektant, Spotkanie w Warszawie, 1955
  • 1 610 PLN, Zestaw polskich plakatów filmowych (41szt)
  • 1 416 PLN, Roman CIEŚLEWICZ (1930-1996), Plakat: Superman, 1968
  • 1 121 PLN, Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992) - projektant, PARTIA - Polityczny plakat propagandowy
  • 1 003 PLN, Plakat - Źle tankujesz
  • 978 PLN, Plakaty W. Barylskiego - Częstochowa - zestaw (27szt)
  • 944 PLN, Barbara Baranowska (ur. 1934), Plakat filmowy Dotknięcie nocy, 1961
  • 885 PLN, Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), Cyrk, 1978
  • 863 PLN, Seksmisja, W. Wałkuski

  • keyboard_arrow_up