Stan zachowania

Plakaty

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Plakaty

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Plakaty na aukcjach oferowanych było 413 pozycji, z czego sprzedanych zostało 189, co stanowi 45.76%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 8 409 EUR przy średniej cenie 44 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Plakaty
  • 715 EUR, Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000) - projektant, Cyrk: clown z trąbką, 1969
  • 660 EUR, Waldemar ŚWIERZY (1931-2013) - projektant, Spotkanie w Warszawie, 1955
  • 376 EUR, Zestaw polskich plakatów filmowych (41szt)
  • 330 EUR, Roman CIEŚLEWICZ (1930-1996), Plakat: Superman, 1968
  • 259 EUR, Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992) - projektant, PARTIA - Polityczny plakat propagandowy
  • 232 EUR, Plakat - Źle tankujesz
  • 228 EUR, Plakaty W. Barylskiego - Częstochowa - zestaw (27szt)
  • 222 EUR, Barbara Baranowska (ur. 1934), Plakat filmowy Dotknięcie nocy, 1961
  • 206 EUR, Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000), Cyrk, 1978
  • 202 EUR, Seksmisja, W. Wałkuski

  • keyboard_arrow_up