Stan zachowania

Etykiety BETA info

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 259 pozycji, z czego sprzedanych zostało 108, co stanowi 41.70%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 37 561 EUR przy średniej cenie 348 EUR na jedną pozycję.

Top 10
  • 13 817 EUR, WITOLD-K (ur. 1932), Relief, 1967
  • 3 301 EUR, Mitoraj Igor, PLAKIETA ZE SPLECIONYMI DŁOŃMI
  • 1 096 EUR, KARTUSZ HERBOWY Z ORŁEM ZYGMUNTOWSKIM, XIX W.
  • 1 083 EUR, Plakieta "Adam i Ewa"
  • 862 EUR, BLACHA HAERBOWA Z HERBEM ŁODZIA, XVII/XVIII W.
  • 631 EUR, Plakieta w brązie, Tadeusz Kościuszko
  • 627 EUR, ORZEŁ POLICJI POLSKIEJ, WZ 27
  • 576 EUR, Plakieta w brązie z 1903 roku autorstwa Czesława Makowskiego (1873-1921)
  • 574 EUR, KARTUSZ Z HERBEM LITWY, XIX W.

  • keyboard_arrow_up