Stan zachowania

Etykiety BETA info

Pocztówki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Pocztówki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Pocztówki na aukcjach oferowanych było 1 878 pozycji, z czego sprzedanych zostało 181, co stanowi 9.64%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 4 423 EUR przy średniej cenie 24 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Pocztówki
  • 376 EUR, ALBUM POCZTÓWEK, Niemcy, pocz. XX w.
  • 363 EUR, Kolekcja 186 sztuk pocztówek z Tarnowa
  • 242 EUR, AUSCHWITZ Obóz koncentracyjny, korespondencja z obozu 04.1944
  • 133 EUR, Duży zbiór pocztówek kon. XIX w. i pocz. XX w. Europa
  • 133 EUR, Duży zbiór pocztówek Francja kon. XIX w. i pocz. XX w.
  • 124 EUR, Kresy Buczacz przed 1905, długi adres
  • 124 EUR, Kresy Buczacz - Rynek, przed 1905, długi adres
  • 119 EUR, Szczakowa - Dworzec kolejowy, 30/11/1906

  • keyboard_arrow_up