Stan zachowania

Pocztówki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Pocztówki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Pocztówki na aukcjach oferowanych było 1 786 pozycji, z czego sprzedanych zostało 109, co stanowi 6.10%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 2 272 EUR przy średniej cenie 21 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Pocztówki
  • 363 EUR, Kolekcja 186 sztuk pocztówek z Tarnowa
  • 242 EUR, AUSCHWITZ Obóz koncentracyjny, korespondencja z obozu 04.1944
  • 133 EUR, Duży zbiór pocztówek kon. XIX w. i pocz. XX w. Europa
  • 133 EUR, Duży zbiór pocztówek Francja kon. XIX w. i pocz. XX w.
  • 56 EUR, WARSZAWA. WARSZAWA. Widok na kolonię Staszica. VARSOV L
  • 40 EUR, ORANIENBURG Obóz koncentracyjny, korespondencja z obozu 12.1943
  • 40 EUR, ORANIENBURG Obóz koncentracyjny, korespondencja z obozu 04.1942
  • 37 EUR, pocztówka - Wadowice/ Sunagoga
  • 35 EUR, CIESZYN. CIESZYN. / Most Cesarza Franciszka Józefa, wyd. Cieszyn, ok. 1925; cz.
  • 32 EUR, pocztówka - Przemyśl/ Gruss aus Przemysl(pozdrowienia z Przemyśla), poczta Przemyśl

  • keyboard_arrow_up