Stan zachowania

Etykiety BETA info

Rzeźby

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Rzeźby

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Rzeźby na aukcjach oferowanych było 1 580 pozycji, z czego sprzedanych zostało 418, co stanowi 26.46%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 995 976 EUR przy średniej cenie 2 383 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Rzeźby
  • 219 535 EUR, Magdalena Abakanowicz (1930 Falenty – 2017 Warszawa), Ptak z serii Ucello
  • 126 233 EUR, Zdzisław Beksiński (1929 Sanok – 1999 Warszawa), Bez tytułu, przed 1960 rokiem
  • 16 542 EUR, Igor Grechanyk, Goddess Lada. Flight over the garden of live
  • 15 164 EUR, Pierre-Jules MENE (1810-1879), Sokolnik arabski na koniu
  • 13 850 EUR, Adam Bakalarz (ur. 1989) - K.155, 2019
  • 13 785 EUR, Zygfryd Korpalski, Fetysz, lata 60 – te XX wieku
  • 13 721 EUR, Wacław Szymanowski (1859 Warszawa – 1930 Warszawa), Pomnik Artura Grottgera w Krakowie
  • 12 407 EUR, Artysta nieokreślony, francuski?, XIX/XX w., Nyks
  • 12 225 EUR, Igor Mitoraj (1944 Oederan – 2014 Paryż), Centurion
  • 11 800 EUR, Stanisław Radwański (1941 Poturzyn), Balzac

  • keyboard_arrow_up