Stan zachowania

Srebro i platery

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Srebro i platery

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Srebro i platery na aukcjach oferowanych było 1 245 pozycji, z czego sprzedanych zostało 358, co stanowi 28.76%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 176 643 EUR przy średniej cenie 493 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Srebro i platery
  • 36 009 EUR, Patera, Francja (?), 2 poł. XIX w.
  • 9 902 EUR, Komplet sztućców na 12 osób
  • 4 611 EUR, Kazimierz KLIMASZEWSKI (czynny ok. 1830-1856), Solniczka
  • 4 578 EUR, PRL, Srebrna szkatuła, wytwórnia ORNO
  • 4 155 EUR, Samowar, Londyn, 1767 r.
  • 3 878 EUR, Karol Filip MALCZ (1797-1867), Patera - koszyk
  • 3 601 EUR, Patera, XX w.
  • 3 255 EUR, Głuszec - prezent prezydenta Mościckiego dla ks. Radziwiłła
  • 2 619 EUR, Julia Keilowa (1902–1943), Talerz dekoracyjny „Trzy trójkąciki”, proj. 1934
  • 2 206 EUR, August WOLKIEWICZ (czynny od lat 20. do 40. XIX w.), Cukiernica skrzynkowa

  • keyboard_arrow_up