Stan zachowania

Srebro i platery

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Srebro i platery

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Srebro i platery na aukcjach oferowanych było 1 377 pozycji, z czego sprzedanych zostało 393, co stanowi 28.54%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 797 012 PLN przy średniej cenie 2 028 PLN na jedną pozycję.

Top 10 Srebro i platery
  • 153 400 PLN, Patera, Francja (?), 2 poł. XIX w.
  • 42 480 PLN, Komplet sztućców na 12 osób
  • 20 060 PLN, Kazimierz KLIMASZEWSKI (czynny ok. 1830-1856), Solniczka
  • 19 550 PLN, PRL, Srebrna szkatuła, wytwórnia ORNO
  • 17 700 PLN, Samowar, Londyn, 1767 r.
  • 17 700 PLN, Puchar myśliwski – nagroda za I miejsce w biegu myśliwskim (Lwów, 1893), Wiedeń, V. Mayer’s Söhne, 1886–1893
  • 16 520 PLN, Karol Filip MALCZ (1797-1867), Patera - koszyk
  • 15 340 PLN, Patera, XX w.
  • 14 160 PLN, Głuszec - prezent prezydenta Mościckiego dla ks. Radziwiłła
  • 12 980 PLN, Autor nierozpoznany, KUBEK Z NAKRYWĄ, 1899-1903

  • keyboard_arrow_up