Stan zachowania

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 135 pozycji, z czego sprzedanych zostało 38, co stanowi 28.15%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 74 534 PLN przy średniej cenie 1 961 PLN na jedną pozycję.

Top 10
  • 24 780 PLN, Para kandelabrów art déco
  • 5 782 PLN, Tomasz KLIMASZEWSKI (czynny od XVIII/XIX do 1839), Para lichtarzyków
  • 4 720 PLN, Para kandelabrów 4-ramiennych, w stylu II Cesarstwa
  • 4 600 PLN, KANDELABR SECESYJNY, Polska, Warszawa, NBW Verit (Norblin, Buch, Werner), ok. 1900
  • 4 130 PLN, Para świeczników z herbem Lubicz
  • 3 776 PLN, Para świeczników
  • 3 540 PLN, Świecznik chanukowy, Kraków, l. 1920–1939
  • 3 540 PLN, Para kolumn dekoracyjnych
  • 3 450 PLN, PARA KANDELABRÓW, 2 poł. XIX w.
  • 2 360 PLN, Para kandelabrów 4-świecowych

  • keyboard_arrow_up