Stan zachowania

Etykiety BETA info

Świeczniki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Świeczniki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Świeczniki na aukcjach oferowanych było 170 pozycji, z czego sprzedanych zostało 38, co stanowi 22.35%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 19 525 EUR przy średniej cenie 514 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Świeczniki
  • 5 776 EUR, Para kandelabrów art déco
  • 3 316 EUR, Para kandelabrów
  • 1 320 EUR, Tomasz KLIMASZEWSKI (czynny od XVIII/XIX do 1839), Para lichtarzyków
  • 1 193 EUR, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. FRAGET (firma czynna 1824-1944), Para świeczników
  • 1 050 EUR, KANDELABR SECESYJNY, Polska, Warszawa, NBW Verit (Norblin, Buch, Werner), ok. 1900
  • 870 EUR, Para świeczników
  • 801 EUR, Para świeczników, Europa zachodnia, XIX/XX w.
  • 647 EUR, PARA LICHTARZY DWUŚWIECOWYCH, Włochy, Vercelli, 1944-1968
  • 583 EUR, Pierre-Henry FAVIER (czynny 1824-1871, firma działająca do 1976), Świecznik
  • 549 EUR, Para kandelabrów 4-świecowych

  • keyboard_arrow_up