Stan zachowania

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 158 pozycji, z czego sprzedanych zostało 44, co stanowi 27.85%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 19 723 EUR przy średniej cenie 448 EUR na jedną pozycję.

Top 10
  • 5 776 EUR, Para kandelabrów art déco
  • 3 316 EUR, Para kandelabrów
  • 1 320 EUR, Tomasz KLIMASZEWSKI (czynny od XVIII/XIX do 1839), Para lichtarzyków
  • 1 050 EUR, KANDELABR SECESYJNY, Polska, Warszawa, NBW Verit (Norblin, Buch, Werner), ok. 1900
  • 965 EUR, Para świeczników z herbem Lubicz
  • 870 EUR, Para świeczników
  • 831 EUR, Świecznik chanukowy, Kraków, l. 1920–1939
  • 829 EUR, Para kolumn dekoracyjnych
  • 804 EUR, PARA KANDELABRÓW, 2 poł. XIX w.
  • 549 EUR, Para kandelabrów 4-świecowych

  • keyboard_arrow_up