Stan zachowania

Sztuka użytkowa

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Sztuka użytkowa

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Sztuka użytkowa na aukcjach oferowanych było 455 pozycji, z czego sprzedanych zostało 158, co stanowi 34.73%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 53 411 EUR przy średniej cenie 338 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Sztuka użytkowa
  • 6 037 EUR, LASKA IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
  • 4 986 EUR, Tłok pieczętny z herbem Jelita hrabiów Zamoyskich
  • 2 493 EUR, Tłok pieczętny z herbem Szreniawa książąt Lubomirskich
  • 2 435 EUR, Złota bransoleta z monetami - Austria 20 koron 1915, Węgry 20 koron 1892, Rosja 10 rubli 1903, Turcja 100 kurush 1846, Francja 20 franków 1890, Austria 8 florenów/20 franków 1892
  • 2 310 EUR, Pióro z ołówkiem
  • 2 170 EUR, Tłok pieczętny poety - Zygmunta hr. Krasińskiego, z herbem Ślepowron
  • 1 916 EUR, Tłok pieczętny Edwarda hr. Raczyńskiego
  • 1 899 EUR, Figurka rybaka
  • 1 876 EUR, SZACHY, Chiny, poł. XX w.
  • 1 628 EUR, Plakieta z herbem gen. Wincentego hr. Krasińskiego (1782-1858)

  • keyboard_arrow_up