Stan zachowania

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 503 pozycji, z czego sprzedanych zostało 171, co stanowi 34.00%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 364 056 PLN przy średniej cenie 2 129 PLN na jedną pozycję.

Top 10
  • 112 100 PLN, Brandt, Kochanowski i inni malarze monachijscy, WACHLARZ MALOWANY, 1880-1890
  • 25 960 PLN, LASKA IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
  • 21 240 PLN, Tłok pieczętny z herbem Jelita hrabiów Zamoyskich
  • 10 620 PLN, Tłok pieczętny z herbem Szreniawa książąt Lubomirskich
  • 9 912 PLN, Pióro z ołówkiem
  • 9 440 PLN, Tłok pieczętny poety - Zygmunta hr. Krasińskiego, z herbem Ślepowron
  • 8 260 PLN, Tłok pieczętny Edwarda hr. Raczyńskiego
  • 8 260 PLN, Figurka rybaka
  • 8 050 PLN, SZACHY, Chiny, poł. XX w.
  • 7 080 PLN, Plakieta z herbem gen. Wincentego hr. Krasińskiego (1782-1858)

  • keyboard_arrow_up