Stan zachowania

Tkaniny

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Kilim art déco z frędzlami

Kilim art déco z frędzlami

timer 3 dni
100 PLN
GUGUANG
filter_2

GUGUANG

timer 14 dni
600 PLN

Statystyki działu Tkaniny

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Tkaniny na aukcjach oferowanych było 78 pozycji, z czego sprzedanych zostało 24, co stanowi 30.77%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 103 452 PLN przy średniej cenie 4 311 PLN na jedną pozycję.

Top 10 Tkaniny
  • 59 000 PLN, PAS KONTUSZOWY, LIPKÓW, l. 1791–1794
  • 21 240 PLN, Pas jedwabny lity, czterostronny
  • 3 540 PLN, Buczacz
  • 3 068 PLN, Dywan z motywami zwierzęcymi
  • 2 530 PLN, GODŁO RZECZPOSPOLITEJ OBOJGA NARODÓW, XIX w.
  • 2 360 PLN, Alina Bloch, Exodus Kabaty 2, 2010
  • 1 888 PLN, Kilim zakopiański
  • 1 770 PLN, Hanna Koralewicz-Wojcieszek (1938 Warszawa-2001 Gdańsk), Rajski ptak
  • 1 725 PLN, MAKATA, Polska, Buczacz, Manufaktura Potockich, pocz. XX w.
  • 1 298 PLN, Tkanina dekoracyjna

  • keyboard_arrow_up