Stan zachowania

Tkaniny

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Tkaniny

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Tkaniny na aukcjach oferowanych było 61 pozycji, z czego sprzedanych zostało 19, co stanowi 31.15%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 8 885 EUR przy średniej cenie 468 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Tkaniny
  • 13 721 EUR, PAS KONTUSZOWY, LIPKÓW, l. 1791–1794
  • 4 883 EUR, Pas jedwabny lity, czterostronny
  • 816 EUR, Buczacz
  • 713 EUR, Dywan z motywami zwierzęcymi
  • 590 EUR, GODŁO RZECZPOSPOLITEJ OBOJGA NARODÓW, XIX w.
  • 549 EUR, Alina Bloch, Exodus Kabaty 2, 2010
  • 408 EUR, Hanna Koralewicz-Wojcieszek (1938 Warszawa-2001 Gdańsk), Rajski ptak
  • 206 EUR, Tkanina żakardowa "Warszawa / Zamek Królewski"
  • 194 EUR, Tkanina dekoracyjna
  • 162 EUR, SZTANDAR PRZECHODNI ZA WYSOKIE WYNIKI W SOCJALISTYCZNYM WSPÓŁZAWODNICTWIE, ZSRR, ok. 1975

  • keyboard_arrow_up