Stan zachowania

Etykiety BETA info

Tkaniny

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Tkaniny

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Tkaniny na aukcjach oferowanych było 54 pozycji, z czego sprzedanych zostało 18, co stanowi 33.33%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 10 753 EUR przy średniej cenie 597 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Tkaniny
  • 4 883 EUR, Pas jedwabny lity, czterostronny
  • 2 611 EUR, MAKATA, BUCZACZ, PRACOWNIA ARTURA POTOCKIEGO, POCZ. XX W.
  • 816 EUR, Buczacz
  • 713 EUR, Dywan z motywami zwierzęcymi
  • 549 EUR, Alina Bloch, Exodus Kabaty 2, 2010
  • 408 EUR, Hanna Koralewicz-Wojcieszek (1938 Warszawa-2001 Gdańsk), Rajski ptak
  • 329 EUR, KOBIERZEC KAZAK, Azerbejdżan, poł. XX w.
  • 111 EUR, Kilim "Czarny Dunajec"
  • 80 EUR, MATKA BOSKA OSTROBRAMSKA, ok. 1930
  • 54 EUR, Kilim z motywami wschodnimi

  • keyboard_arrow_up