Stan zachowania

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 78 pozycji, z czego sprzedanych zostało 32, co stanowi 41.03%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 67 719 PLN przy średniej cenie 2 116 PLN na jedną pozycję.

Top 10
  • 18 975 PLN, SAMOWAR Z TACĄ I OCIEKACZEM, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.
  • 17 700 PLN, Pozytywka ze śpiewającym ptaszkiem, Karl Griesbaum Niemcy, l. 20. XX w.
  • 10 620 PLN, Lokomotywa - samowar, Henniger Warszawa (?), ok. poł. XIX w.
  • 3 540 PLN, Firma PAILLARD MAESTROPHONIC, Patefon z tubą
  • 2 300 PLN, ELEKTRYCZNY EKSPRES DO KAWY W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Zakłady Elektrotechniczne Bracia Borkowscy (Brabork), ok. 1930
  • 2 070 PLN, EKSPRES DO KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
  • 2 006 PLN, Waga pocztowa
  • 1 888 PLN, Gramofon z zestawem 5 płyt
  • 1 888 PLN, Radiola art déco
  • 1 770 PLN, CYRKIEL PROPORCJONALNY, PARYŻ L. 1730–1760

  • keyboard_arrow_up