Stan zachowania

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 82 pozycji, z czego sprzedanych zostało 33, co stanowi 40.24%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 12 348 EUR przy średniej cenie 374 EUR na jedną pozycję.

Top 10
  • 4 155 EUR, Pozytywka ze śpiewającym ptaszkiem, Karl Griesbaum Niemcy, l. 20. XX w.
  • 2 458 EUR, Lokomotywa - samowar, Henniger Warszawa (?), ok. poł. XIX w.
  • 940 EUR, ZEGAR SŁONECZNY POZIOMY Z ARMATKĄ POŁUDNIOWĄ, FRANCJA XVIII W.
  • 814 EUR, Firma PAILLARD MAESTROPHONIC, Patefon z tubą
  • 627 EUR, SEKSTANT, R. IMME, BERLIN, XIX W.
  • 486 EUR, EKSPRES DO KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
  • 462 EUR, Waga pocztowa
  • 442 EUR, Radiola art déco
  • 435 EUR, Gramofon z zestawem 5 płyt
  • 220 EUR, Firma TRIUMPHATOR, Rechenmaschinenfabrik (czynna od 1900), Maszynka do liczenia

  • keyboard_arrow_up