Stan zachowania

Etykiety BETA info

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 52 pozycji, z czego sprzedanych zostało 17, co stanowi 32.69%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 7 059 EUR przy średniej cenie 415 EUR na jedną pozycję.

Top 10
  • 2 458 EUR, Lokomotywa - samowar, Henniger Warszawa (?), ok. poł. XIX w.
  • 1 070 EUR, Przenośny zegar słoneczny z kompasem
  • 940 EUR, ZEGAR SŁONECZNY POZIOMY Z ARMATKĄ POŁUDNIOWĄ, FRANCJA XVIII W.
  • 814 EUR, Firma PAILLARD MAESTROPHONIC, Patefon z tubą
  • 627 EUR, SEKSTANT, R. IMME, BERLIN, XIX W.
  • 239 EUR, BRUNSVIGA MASCHINEN WERKE - GRIMME NATALIS & Co -A-G, Maszynka do liczenia na korbkę (Arytmometr)
  • 220 EUR, Firma TRIUMPHATOR, Rechenmaschinenfabrik (czynna od 1900), Maszynka do liczenia
  • 183 EUR, KĄTOMIERZ, ROSJA, PETERSBURG, POŁ. XIX W.
  • 164 EUR, Stereoskop (Anglia, 1907)
  • 133 EUR, Samowar

  • keyboard_arrow_up