Stan zachowania

Aukcje » Wyniki wyszukiwania

search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Statystyki działu

W ostatnich 12 miesiącach w dziale na aukcjach oferowanych było 85 pozycji, z czego sprzedanych zostało 34, co stanowi 40.00%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 11 450 EUR przy średniej cenie 337 EUR na jedną pozycję.

Top 10
  • 4 155 EUR, Pozytywka ze śpiewającym ptaszkiem, Karl Griesbaum Niemcy, l. 20. XX w.
  • 2 458 EUR, Lokomotywa - samowar, Henniger Warszawa (?), ok. poł. XIX w.
  • 814 EUR, Firma PAILLARD MAESTROPHONIC, Patefon z tubą
  • 536 EUR, ELEKTRYCZNY EKSPRES DO KAWY W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Zakłady Elektrotechniczne Bracia Borkowscy (Brabork), ok. 1930
  • 486 EUR, EKSPRES DO KAWY, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.
  • 462 EUR, Waga pocztowa
  • 442 EUR, Radiola art déco
  • 435 EUR, Gramofon z zestawem 5 płyt
  • 412 EUR, CYRKIEL PROPORCJONALNY, PARYŻ L. 1730–1760
  • 164 EUR, Stereoskop (Anglia, 1907)

  • keyboard_arrow_up