Stan zachowania

Zegary i zegarki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Zegary i zegarki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Zegary i zegarki na aukcjach oferowanych było 396 pozycji, z czego sprzedanych zostało 78, co stanowi 19.70%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 121 349 EUR przy średniej cenie 1 556 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Zegary i zegarki
  • 33 084 EUR, Firma LUNESA, Zegarek naręczny, damski, biżuteryjny, z bransoletką + etui
  • 7 444 EUR, Firma PATEK, PHILIPPE & Cie, Zegarek kieszonkowy, męski
  • 6 925 EUR, Zegarek kieszonkowy z repetycją, A. Lugrin, Szwajcaria, kon. XIX w.
  • 6 893 EUR, Zegarek damski, naręczny, biżuteryjny, art déco , z bransoletką
  • 6 648 EUR, Zegarek, Patek Philippe, Szwajcaria (Genewa), 1970 r.
  • 4 463 EUR, ZEGAREK OMEGA, Szwajcaria, ok. 1935
  • 4 432 EUR, Zegarek kieszonkowy, Patek Philippe & Co Szwajcaria (Genewa), 2 poł. XIX w.
  • 3 324 EUR, Zegarek kieszonkowy, Patek Philippe & Co Szwajcaria (Genewa), poł. XX w.
  • 3 308 EUR, Zegarek kieszonkowy, męski + kluczyk
  • 2 077 EUR, Zegarek kieszonkowy z brylantami, 1 poł. XX w.

  • keyboard_arrow_up