Stan zachowania

Zegary i zegarki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:

Statystyki działu Zegary i zegarki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Zegary i zegarki na aukcjach oferowanych było 384 pozycji, z czego sprzedanych zostało 74, co stanowi 19.27%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 508 136 PLN przy średniej cenie 6 867 PLN na jedną pozycję.

Top 10 Zegary i zegarki
  • 141 600 PLN, Firma LUNESA, Zegarek naręczny, damski, biżuteryjny, z bransoletką + etui
  • 31 860 PLN, Firma PATEK, PHILIPPE & Cie, Zegarek kieszonkowy, męski
  • 29 500 PLN, Zegarek kieszonkowy z repetycją, A. Lugrin, Szwajcaria, kon. XIX w.
  • 29 500 PLN, Zegarek damski, naręczny, biżuteryjny, art déco , z bransoletką
  • 28 320 PLN, Zegarek, Patek Philippe, Szwajcaria (Genewa), 1970 r.
  • 19 550 PLN, ZEGAREK OMEGA, Szwajcaria, ok. 1935
  • 18 880 PLN, Zegarek kieszonkowy, Patek Philippe & Co Szwajcaria (Genewa), 2 poł. XIX w.
  • 14 160 PLN, Zegarek kieszonkowy, męski + kluczyk
  • 14 160 PLN, Zegarek kieszonkowy, Patek Philippe & Co Szwajcaria (Genewa), poł. XX w.
  • 8 850 PLN, Zegarek kieszonkowy z brylantami, 1 poł. XX w.

  • keyboard_arrow_up