39

Katalog aukcji kolekcji M. Frankiewicza (oryginał), Berlin 1930

b. dobry/dobry
Stan zachowania: b. dobry/dobry
F. Schlessinger, Sammlung des Herrn M. Frankiewicz in Posen Polnische Münzen und Medaillen, Berlin 1930 r. Oryginalny katalog aukcyjny kolekcji Frankiewicza, 957 pozycji, format A4, miękka oprawa, 50 stron tekstu, 19 tablic z fotografiami. Tablice zachowane wraz z oryginalnymi, pergaminowymi przekładkami. Poszukiwany katalog wyśmienitej kolekcji sprzedawanej w międzywojniu. Rzadko spotykany na rynku antykwarycznym oryginał.
Aukcja 19
08 maja 2021 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
112 EUR
Stan zachowania
b. dobry/dobry
180 EUR
161%
Wyświetleń: 44 | Ulubione: 2

WDA - MiM

Aukcja 19
08 maja 2021 CEST/Warsaw

  120
  300
  1 100
  3 200
  8 000
  25 000
  52 000
  110 000

WDA - MiM
Warszawski Dom Aukcyjny Mariusz Walendzik
ul. Porajów 1 / 41
03-188 Warszawa