Katalog aukcyjny ASTARTE, Aukcja XXI: Kolekcja monet rosyjskich, 30.10.2009
B. dobry
Stan zachowania: B. dobry
Aukcja poświęcona monetom Rosji Carskiej.
Oprawa miękka.