Katalog aukcyjny pierwszej
aukcji ze zbiorów własnych inż. J. Tuleji, nakładem własnym Józefa Tuleji, Lwów 1930, s. 64, w. 21,5 x 14,5 cm.
Stan dobry, oprawa miękka, lekko podniszczona, lekko przybrudzona.