Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
239

Ks. Waleryan Kalinka, Dzieła Ks. Waleryana Kalinki Tom XI. Pisma Pomniejsze Część III (wydanie nowe)

add Twoja notatka 
Opis pozycji

Dzieła Ks. Waleryana Kalinki Tom XI. Pisma Pomniejsze Część III (wydanie nowe), książka wydana w 1900 roku w Krakowie nakładem Księgarni Spółki Wydawniczej Polskiej

stan: książka zabrudzona, przetarta okładka, pożółkłe kartki, pieczątki własnościowe na początku książki, część kartek lekko poplamiona u góry

Aukcja
III Aukcja Książek i Starodruków Antykwariatu Ordo Libri
gavel
Data
14 grudnia 2022 CET/Warsaw
date_range
Cena wywoławcza
106 EUR
Cena sprzedaży
brak ofert
Wyświetleń: 6 | Ulubione: 0
Aukcja

Ordo Libri

III Aukcja Książek i Starodruków Antykwariatu Ordo Libri
Data
14 grudnia 2022 CET/Warsaw
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Opłata aukcyjna
10.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 10
  100
  > 20
  200
  > 40
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  5 000
  > 200
  10 000
  > 500
 
Regulamin

Regulamin Aukcji 


 1. Organizatorem aukcji jest Poranaksiazke.pl Spółka z.o.o z siedzibą w Krakowie przy ulicy Szlak 77/222, NIP 676-261-80-03, KRS 0000972852.
 2. Aby wylicytować przedmiot należy zapoznać się z działaniem strony onebid.pl oraz zaakceptować warunki licytacji przed przystąpieniem do niej.
 3.  Uczestnictwo w aukcji odbywa się przez internet
 4. W aukcji można uczestniczyć również w sposób tradycyjny, poprzez wysłanie pisemnego zamówienia pocztą mailową lub tradycyjną najpóźniej na 24 godz. przed rozpoczęciem licytacji online. Poranaksiazke.pl Sp.z.o.o nie ponosi odpowiedzialności za właściwą realizację zleceń pisemnych, które napłynęły po tym terminie. W zamówieniu prosimy podać numer pozycji, nazwisko autora oraz najwyższą oferowaną cenę (limit). Niezbędne jest podanie dokładnych danych identyfikacyjnych (adresu, NIP-u i numeru telefonu) przez osoby lub instytucje składające zamówienie. W imieniu osób i instytucji składających zamówienie licytację przeprowadzą Organizatorzy, przy zachowaniu zasady stopniowego wykorzystania limitu, w zależności od przebiegu licytacji, przebijając rywali o jedno postąpienie aukcyjne. Treść zamówienia pozostanie informacją poufną.
 5. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych (PLN) do której Poranaksiazke.pl doliczy 10% opłaty organizacyjnej która jest widoczna na stronie aukcyjnej Onebid.pl.
 6. Wszystkie zapytania oraz zamówienia prosimy kierować na adres mailowy [email protected] lub poprzez kontakt na numer telefonu 795 882 773.
 7. Wszystkie wylicytowane/zakupione produkty zostaną wysłane po opłaceniu całości powstałych należności czyli (kwotę za produkt, opłatę aukcyjną a także kwotę wysyłki). Wszystkim podmiotom gospodarczym w tym instytucjom państwowym wysyłamy przedmioty wraz z fakturą do opłacenia w terminie do 7 dni od odbioru.
 8. Po upłynięciu terminu 7 dni płatności, organizator może doliczyć ustawowe odsetki do kwoty całkowitej zamówienia.
 9. Poranaksiazke.pl może w trakcie aukcji wykluczyć osoby które które nie wywiązują się z przedstawionych zasad licytacji.
 10. Wszystkie muzea rejestrowane mogą skorzystać z prawa pierwokupu po wylicytowanych wcześniej cenach zgodnie z ustawą z dnia 21 listopada 1996 Dz.U 1996 nr 5 poz 24.
 11. Spółka jak organizator ma prawo do wycofania produktów/ anulowania aukcji/ przerwania licytacji bez informacji o przyczynie zaistniałej sytuacji.
 12. Zgodnie z prawem spółka jest zobowiązana do przechowywania danych klientów którzy zakupili przedmioty warte powyżej 10.000 zł w księdze zabytków. 
 13. Dla spółki data zawarcia transakcji jest to data zapłaty za produkt który zgodnie z prawem może być do 14 dni zwrócony w przypadku gdy opis i dokumentacja zdjęciowa ewidentnie odbiega od stanu faktycznego.
 14. W przypadkach w których pojawia się sporna kwestia stanu faktycznego konieczna jest ocena obiektu przez specjalistę i dopiero na podstawie jego ekspertyzy (za którą koszt ponosi nabywca) można rozpocząć negocjacje lub mediację jeśli jest taka konieczność
 15. W przypadku gdy nabywca zamierza przetransportować obiekt poza granicę kraju konieczny jest kontakt z organami które mogą dostarczyć informacje i ewentualne zgody na wywóz. Wszystkie kwestie formalne są obowiązkiem kupującego.
 16. Dopiero po pełnej opłacie należności spółka rozpoczyna proces wysyłki zamówienia na podany przez nabywcę adres. W innym przypadku wysyłka lub odbiór jest niemożliwy.
 17. W przypadku chęci odbioru produktu na terenie miasta Kraków prosimy o kontakt telefoniczny.
 18. Nabywca wyraża zgodę na kontakt drogą elektroniczną lub telefoniczną na podane przez niego dane w celu realizacji zamówienia.
 19. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne oraz wady prawne zakupionych obiektów.
 20. Koszty wysyłki mogą wynieść: Inpost Kurier 20 zł, Kurier DPD 25 zł na terenie Polski.


O aukcji

Zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzącej IIi aukcji antykwariatu katolickiego "Ordo Libri". Pośród prawie 300 produktów o różnej tematyce znaleźć można bardzo wiele ciekawych pozycji z pogranicza historii, sztuki czy religii. Jedną z ciekawszych rzeczy które znajdą państwo w naszej ofercie jest np. seria Waleriana Kalinki gdzie na kilku licytacjach można zdobyć kompletne tomy w wydaniach przedwojennych w bardzo dobrym stanie. Podczas trzeciej aukcji można wylicytować np. Kodeks Balthasara Behema a także piękne pamiętniki Gieysztora (dwa tomy w jednej książce). Pasjonaci historii również nie będą zawiedzeni ponieważ odnajdą wiele pozycji aktualnie bardzo poszukiwanych takich jak np." Napoleon, Legiony i Księstwo warszawskie" (Łuniński) czy "Pamiętniki księdza Adama Czartoryskiego i jego korespondencja.."  Nie możemy się już doczekać aby podzielić się z Państwem naszą kolekcją która przez wiele lat była uzupełniana o coraz to ciekawsze pozycje.

Dziękujemy za uwagę i widzimy się już w środę 14 grudnia o godzinie 19:00.

FAQ
O sprzedawcy
Ordo Libri
Kontakt
Antykwariat Katolicki Ordo Libri
room
ul. Szlak 77 / 222
31-153 Kraków
phone
+48795882773
keyboard_arrow_up