738

Leo Hamburger „Auktion Polnischer Münzen", Frankfurt a.M; Auktionskatalog 94- Sammlung Chomiński

dostateczny +
Stan zachowania: dostateczny +
Literatura: E.E. Clain-Stefanelli poz. 11043, M. Gumowski poz. 369.

Katalog zbioru Wiktora Chomińskiego ze Lwowa obejmujący okres od XI do XIX wieku, ostatniej z czterech wyjątkowych kolekcji numizmatycznych sprzedawanych przed II wojną światową. Lista szacunkowa. Oryginalna broszurowa oprawa. Bibułki miedzy tablicami.

Wydanie: Frankfurt a. M., 9. Mai 1932.

Stron :26, pozycji 712, tablic 7.

Notowania: E.E. Clain-Stefanelli poz. 11043, M. Gumowski poz. 369.
15 Aukcja
11 listopada 2023 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
115 EUR
Stan zachowania
dostateczny +
Wyświetleń: 50 | Ulubione: 2

Rzeszowski Dom Aukcyjny

15 Aukcja
11 listopada 2023 CET/Warsaw

20.00%
  > 5
  100

Rzeszowski Dom Aukcyjny
Rzeszowski Dom Aukcyjny
ul. 3 Maja 13
35-030 Rzeszów
+48727597599