36

TETMAJER- LEGENDA TATR. MARYNA Z HRUBEGO. JANOSIK NĘDZA LITMANOWSKI Drzeworyty Skoczylasa [aukcja]

KAZIMIERZ PRZERWA - TETMAJER

LEGENDA TATR [komplet współoprawny]:

1] MARYNA Z HRUBEGO.

2] JANOSIK NĘDZA LITMANOWSKI.

DRZEWORYTY WŁADYSŁAWA SKOCZYLASA

PAŃSTWOWY INSTYTUT WYDAWNICZY, WARSZAWA 1949r., PIERWSZE WYDANIE, str. 260+ 267, format 18 x 25 cm

OPRAWA TWARDA PEŁNA SKÓRA WSPÓŁCZESNA, WZORNICTWO NAWIĄZUJĄCE DO ARTYSTYCZNEJ OPRAWY WYKONANEJ W PRACOWNI ROBERTA JAHODY. NA GRZBIECIE WYPUKŁE ZWIĘZY PODKREŚLONE ZŁOTĄ LINIĄ, W DWÓCH POLACH STYLIZOWANA ZŁOCONA TYTULATURA,  NA GRZBIECIE LICU I TYLNEJ OKŁADCE STYLIZOWANE ZŁOCONE ZDOBIENIA ROŚLINNE I LINIOWE. ŁADNE OZDOBNE WYKLEJKI Z PAPIERU MARMURKOWEGO, ZACHOWANE MIĘKKIE OKŁADKI WYDAWNICZE

Stan BDB / ŁADNY EGZEMPLARZ

Aukcja Wielkanocna
03 kwietnia 2023 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
171 EUR
Wyświetleń: 21 | Ulubione: 0

Antykwariat Sobieski

Aukcja Wielkanocna
03 kwietnia 2023 CEST/Warsaw

Antykwariat Sobieski
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993