679

Tygodnik Ilustrowany [rocznik 1930 - I półrocze]

Powiadmienia w trakcie licytacji na żywo
notifications_off Alarm: Nie
textsms SMS: Brak
add Twoja notatka 
Opis pozycji

Warszawa 1930. Gebethner i Wolff. 28x38,5 cm, str. 534, liczne czarno-białe ilustracje i fotografie w tekście, oprawa introligatorska półpłócienna. Stan dobry (nieaktualne pieczątki biblioteczne, pojedyncze niewielkie przybrudzenia, małe otarcia oprawy).

Rocznik 1930 - I półrocze.

W treści m.in.: Relacje z wystaw artystycznych (Axentowicz, Stankiewiczówna, Mrożewski, Brandel, Cieślewski, Lewensztaft, Skoczylas, Popowski, Kopczyński, Chrostowski, Kulisiewicz, Witkowski, Slendziński, Mercere i inni). Nowości teatralne (Ordonówna, Olsza, Sempoliński, Smosarska, Junosza-Stępowski, Przybyłko-Potocka, Lubieńska, Ćwiklińska, Węgrzyn i inni). Z kresów wschodnich: miasteczko Szczuczyn. Pan Hilary i jego przygody, tekst Antyka (Antoni Bogusławski), rysunki Kamila Mackiewicza. Mało znany zabytek Polesia: klasztor kartuzów w miasteczku Berezie. Alfred Douglas, przyjaciel Oskara Wilde'a. Powieści indyjskie, z sanskrytu przełożył Antoni Lange, ilustrował Feliks Topolski. Legendy huculskie. Polowanie w Białowieży. Porcelana francuska. Bal Mody w salonach Hotelu Europejskiego. Zbiory Warszawskiego Towarzystwa Muzycznego. O sztuce i twarzy Kamila Mackiewicza (Stanisław Wasylewski). Gdynia, polskie miasto portowe. Morze w poezji polskiej. Warszawska "Szopka Polityczna 1930 r." (Hemar, Lechoń, Słonimski, Tuwim). Krzemieniec. Z naszych uzdrowisk: zdrojowisko Inowrocław. Poetka gorzkich uniesień: Kazimiera Iłłakowiczówna, laureatka nagrody Wilna. Osuszamy Polesie: prace Biura Projektu Melioracji Polesia w Brześciu nad Bugiem). Na żelaznym szlaku PKP. Wiśniowiec na Wołyniu. Nowogródek. Przedwiośnie, wiersz (Marian Czuchnowski). Skrzywdzone miasto: Cieszyn. Nieśwież. Telefony automatyczne. Lublin - miasto pamiątek. Jan Kochanowski i Czarnolas. Automobilizm (z kolorowymi ilustracjami S. Poświka). Ostatnie tendencje w budowie samochodów. Centaur 100konny (Marian Hemar).

Aukcja
5. Aukcja Antykwariatu Kwadryga [Książki, plakaty, fotografia, grafika]
gavel
Data
03 października, 10:00
date_range
Cena wywoławcza
62 EUR
Rozpoczęcie aukcji na żywo

Licytuj już teraz

Zaloguj się aby licytować

Chcesz licytować? Zaloguj się i zapisz do aukcji.

Zaloguj się
PLN
.00

Przyjmowanie ofert: 03/10 10:00
Rozpoczęcie aukcji na żywo: 03/10 10:00

Podbij cenę pozycji natychmiast. Złóż ofertę jeśli chcesz licytować pozycję w preaukcji. Uwaga: Ofert nie można odwoływać!

Złóż limit

Zaloguj się aby licytować

Chcesz licytować? Zaloguj się i zapisz do aukcji.

Zaloguj się
PLN
.00

Po ustawieniu limitu w czasie licytacji pozycja będzie automatycznie licytowana w Twoim imieniu do wysokości ustalonego limitu. Limit jest ukrytą ofertą, jego wartość nie jest znana innym użytkownikom i uaktywnia się dopiero w trakcie licytacji na żywo na zasadzie podobnej do snajperów aukcji Allegro lub eBay. Ustawione limity można modyfikować do momentu rozpoczęcia licytacji danej pozycji.

Wyślij wiadomość do organizatora aukcji

Masz pytania odnośnie tej pozycji lub udziału w licytacji?

Wyświetleń: 22 | Ulubione: 0
Aukcja

Antykwariat Kwadryga

5. Aukcja Antykwariatu Kwadryga [Książki, plakaty, fotografia, grafika]
Data
Niedziela, 03 października, 10:00
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Koszt dostawy

Opłata aukcyjna
10.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 5
  100
  > 10
  200
  > 20
  300
  > 30
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
  10 000
  > 1 000
 
Regulamin
 1. Ceny podane w katalogu są cenami wywołania.
 2. Do ceny wylicytowanej Antykwariat Kwadryga dolicza 10% opłaty organizacyjnej. 
 3. Prowadzący aukcję może wycofać pozycję przed rozpoczęciem licytacji bez podania przyczyny.
 4. Do udziału w aukcji upoważnione są osoby oraz instytucje (w ich imieniu upoważnieni przedstawiciele), które zarejestrowały się w serwisie onebid.pl albo złożyły zlecenie kupna w formie pisemnej lub poprzez e-mail.
 5. Zamówienia pisemne przyjmujemy do 2 października, do godz. 18. Prosimy kierować je na adres: Antykwariat Kwadryga ul. Wilcza 29a lok. 25, 00-544 Warszawa lub na adres e-mail [email protected], podając w nich: numer pozycji, tytuł i najwyższą oferowaną cenę (limit). Osoby i instytucje, które złożyły  zamówienia pisemne, w licytacji reprezentuje przedstawiciel antykwariatu. Treść zamówienia pozostaje informacją poufną. 
 6. W przypadku otrzymania zamówień na tę samą pozycję, z jednakowymi limitami, pod uwagę brane jest zamówienie, które wpłynęło jako pierwsze.
 7. Obiekty aukcyjne można oglądać, po wcześniejszym ustaleniu terminu, w siedzibie antykwariatu do 1 października 2021 r. do godz. 16.00.
 8. Od 4.10.2021 r. wylicytowane pozycje można opłacić i odebrać osobiście w siedzibie antykwariatu. 
 9. Zakupione pozycje wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i InPostu: do instytucji – po otrzymaniu przelewu bankowego, do osób prywatnych – za pobraniem pocztowym lub po przedpłacie. 
 10. Prosimy o przestrzeganie 7-dniowego terminu płatności od daty otrzymania rozliczenia za zakupione pozycje. Jeżeli wpłata nie nastąpi w wymaganym terminie, Antykwariat Kwadryga ma prawo anulować sprzedaż lub naliczać odsetki ustawowe.
 11. Osoba licytująca, podając dane osobowe w procesie rejestracji osobistej bądź pisemnej, wyraża zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celu udziału w aukcji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych uczestników aukcji jest Antykwariat Kwadryga. Licytujący ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz złożenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, na zasadach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych. 
 12. Antykwariat jest zobowiązany do gromadzenia danych osobowych (imię, nazwisko, nr pesel) uczestników aukcji, dokonujących transakcji powyżej 10 tysięcy złotych, w Księdze Ewidencyjnej Zabytków Przyjętych lub Oferowanych do Zbycia i Wydanych Ekspertyzach (Dz. U. z 04.12.2017 r. poz. 2249). 
O aukcji


FAQ
O sprzedawcy
Antykwariat Kwadryga
Kontakt
Artur Jastrzębski Antykwariat Kwadryga
room
ul. Wilcza 29A lok. 25
00-544 Warszawa
phone
+48 22 622 11 54
keyboard_arrow_up
+