7

Olga WOLNIAK, MUSKA

add Twoja notatka 
Opis pozycji
Olga WOLNIAK
MUSKA, 2020
Olej na płótnie / 50 x 50 cm
Cena wywoławcza: 2.500 PLN
Aukcja
PUNKT WIDZENIA. Internetowa aukcja malarstwa i fotografii.
gavel
Data
27 października 2020
date_range
Cena wywoławcza
549 EUR
Cena sprzedaży
brak ofert
Pozycja nie jest już dostępna
Wyświetleń: 48 | Ulubione: 0
Aukcja

SHOT GALLERY

PUNKT WIDZENIA. Internetowa aukcja malarstwa i fotografii.
Data
27 października 2020
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Oferta złożona na 5 minut przed końcem czasu wydłuży czas licytacji tej pozycji o kolejne 3 minuty

Opłata aukcyjna
18.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
  10 000
  > 1 000
 
Regulamin
 1. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki oddane do sprzedaży w formie komisowej przez autorów lub komitentów a także właściciela SHOT GALLERY Internetowej Galerii Sztuki na aukcję typu online przygotowaną przez SHOT GALLERY Internetową Galerię Sztuki. Powierzone przez artystów lub komitentów dzieła sztuki są ich własnością, lub też mają oni prawo do ich rozporządzania. Dzieła te nie są objęte postępowaniem sądowym lub skarbowym, są wolne od zastawu i zajęcia oraz jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
 2. Aukcja online ma określoną datę i godzinę swojego rozpoczęcia a także datę i godzinę zakończenia. Licytacja wszystkich obiektów na aukcji odbywa się jednocześnie.
 3. Zakończenie licytacji obiektu następuje o wskazanej godzinie przez system informatyczny w momencie zakończenia aukcji online. Cena jaką wylicytował Kupujący jest równoznaczna z zawarciem umowy kupna sprzedaży pomiędzy SHOT GALLERY Internetowa Galeria Sztuki a Kupującym, który zaoferował najwyższą kwotę.
 4. Licytujący, który zaoferował najwyższą kwotę jest zwycięzcą licytacji online.
 5. SHOT GALLERY Internetowa Galeria Sztuki gwarantuje zgodność wystawionych na aukcji dzieł sztuki z opisem znajdującym się przy każdym z licytowanych dzieł, sporządzonym przez współpracujących z SHOT GALLERY artystami i rzeczoznawcami. Opis katalogowy wykonany będzie w najlepszej wierze i z odpowiednią starannością wymaganą przy tego typu działaniach.
 6. Kupujący zobowiązuje się do wykupu dzieła lub dzieł w terminie 10 dni od daty zakończenia aukcji. W sytuacji niewywiązania się z umowy przez Kupującego SHOT GALLERY Internetowa Galeria Sztuki zastrzega sobie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży z Kupującym a także możliwość naliczenia opłaty w wysokości 100 zł za każdy kolejny tydzień zwłoki.
 7. Prawo własności do wylicytowanego dzieła lub przedmiotu a także jego odbiór następuje po zapłaceniu przez Kupującego wylicytowanej kwoty wraz z opłatą aukcyjną na konto wskazane przez SHOT GALLERY Internetową Galerię Sztuki organizatora aukcji.
 8. Do wylicytowanej kwoty SHOT GALLERY Internetowa Galeria Sztuki dolicza opłatę aukcyjną w wysokości 18%. Wylicytowana kwota wraz z opłatą aukcyjną jest kwotą brutto.
 9. Opłata aukcyjna 18% obowiązuje również w przypadku sprzedaży poaukcyjnej prowadzonej przez SHOT GALLERY Internetową Galerię Sztuki.
 10. Ceny na aukcji podawane są w polskich złotych i w tej walucie powinna zostać dokonana płatność na wskazane przez SHOT GALLERY konto.
 11. SHOT GALLERY Internetowa Galeria Sztuki nie oferuje wysyłki zakupionych dzieł i przedmiotów jednak może na życzenie Kupującego dokonać takiej wysyłki na jego koszt nie ponosząc odpowiedzialności w razie ewentualnego uszkodzenia obiektu w czasie transportu przez firmę wysyłkową.
 12. Wzięcie udziału w Internetowej Aukcji Sztuki SHOT GALLERY Internetowej Galerii Sztuki jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.
O aukcji


FAQ
O sprzedawcy
SHOT GALLERY
Kontakt
SHOT GALLERY
room
ul. Szczera 12 c
02-482 Warszawa
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
keyboard_arrow_up
+