Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane

Maja Wolf, Grudziądz. Spacer w chmurach.

Maja Wolf, Grudziądz. Spacer w chmurach.
Maja Wolf, Grudziądz. Spacer w chmurach.
Galeria Maya

Pozycja niedostępna
Maja Wolf
Grudziądz. Spacer w chmurach.
ołówki/papier 20/30 cm.
Rama
certyfikat autentyczności

Maja Wolf ur. 13 lutego 1981r. w Grudziądzu.

Artystka plastyk, z wykształcenia projektantka wnętrz i grafiki użytkowej.

Od 2009 roku właścicielka galerii Sztuki Maya w Toruniu, marszandka, organizatorka wystaw i aukcji sztuki, wychowawczyni i instruktorka malarstwa i rysunku w Atelier Maya.

Brała udział w licznych wystawach zbiorowych w kraju i za granicą (głównie w Stanach Zjednoczonych, Niemczech)

Od 2013 należy do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Warszawie.Ważniejsze nagrody:

Laureatka znaku jakości Made in Toruń za prace autorskie i ich reprodukcje 2023.

Zdobywczyni Best of Show za obraz „Przerwany sen” w międzynarodowym konkursie „Open 2023” zorganizowanym przez Colors of Humanity Art Gallery w St. Zjednoczonych w Pensylwanii.

Laureatka 1 miejsca za pracę „Przerwany sen” w międzynarodowym konkursie American Art Awards 2022 w kategorii surrealizm (USA).

Zdobywczyni Best in Show Platynowej Nagrody za „Przerwany sen” w miedzynarodowym konkursie „Realism 2022” zorganizowanym przez Camelback Gallery Scottsdale AZ, USA.

Zdobywczyni 1 miejsca za obraz „Gra o czas.Listy z Sycylii” w międzynarodowym konkursie "Blue 2022” organizowanym przez Colors of Humanity Art Gallery w St. Zjednoczonych.

Zdobywczyni 3 miejsca w drugim międzynarodowym konkursie artystycznym „Blue” 2022 organizowanym przez Art Room Gallery za pracę „Wirtualna miłość”. USA.

Laureatka 4 miejsca za obraz „Gra o czas.Listy z Sycylii” w międzynarodowym konkursie American Art Awards 2022 w kategorii surrealizm.

Laureatka nagrody za doskonałość artystyczną „Certificate of Excellence: w międzynarodowym konkursie Palm Art Award 2022 (Niemcy).

Laureatka nagrody za doskonałość artystyczną Artistic Excellence Award i finalistka w Szóstej Dorocznej Wystawie „Skies” - listopad 2022 Fusion Art w Santa Fe New Mexico, ( za pracę „Virtual love”) 2022.
Wyświetleń: 37

Zobacz podobne
Zobacz podobne
Zobacz podobne
Zobacz podobne
Zobacz podobne
Zobacz podobne
Zobacz podobne
keyboard_arrow_up