Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
9

Kacper Koman, Murder of Crows, 2022

add Twoja notatka 
Opis pozycji
technika digital, 59,4x42cm, praca oprawiona

1/3, sygn.
Aukcja
X Charytatywna Aukcja Artyści dla Olinka
gavel
Data
04 grudnia 2022 CET/Warsaw
date_range
Cena wywoławcza
84 EUR
Cena sprzedaży
147 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
147 EUR
Przebicie
175%
Wyświetleń: 40 | Ulubione: 0
Aukcja

Fundacja Artsante

X Charytatywna Aukcja Artyści dla Olinka
Data
04 grudnia 2022 CET/Warsaw
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Opłata aukcyjna
0.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
  10 000
  > 1 000
 
Regulamin
1. Aukcję prowadzą 1 lub 2 osoby upoważnione do tego działania przez organizatora.
2. Przedmioty wystawione na aukcji posiadają cenę wywoławczą określoną przez organizatora.
3. Uczestnikiem aukcji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, jak również osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.
4. Uczestnicy aukcji (na sali aukcyjnej) swoją decyzję podwyższenia stawki i chęci dokonania zakupu zgłaszają poprzez podniesienie ręki.
5. Nabywcą staje się osoba oferująca najwyższą cenę. Zakończenie licytacji następuje w momencie trzykrotnego potwierdzenia kwoty przez osobę prowadzącą.
6. Składane oferty kupna przedmiotu aukcji są wiążące w skutkach prawnych i nie mogą być przez uczestniczących wycofane.
7. Licytować można:
- online za pośrednictwem serwisu OneBid
- osobiście na sali aukcyjnej;
- telefonicznie: aby licytować przez telefon należy wysłać mailowo zgłoszenie, najpóźniej 24 godziny przed aukcją, na adres [email protected] z kopią na adres [email protected]
Przed aukcją organizator skontaktuje się aby omówić szczegóły.*
- zlecając licytację z limitem: aby licytować obiekt z oferty aukcyjnej wystarczy określić maksymalną sumę jaką licytujący chce za niego zapłacić. Należy zlecić tę usługę drogą mailową na adres [email protected] z kopią na adres  [email protected] podając nr pracy, maksymalną kwotę, dane licytującego wraz z nr telefonu. Zlecenie takiej usługi powinno nastąpić najpóźniej 24 godziny przed aukcją.*
8. Wysokość zlecanych limitów oraz nazwiska osób biorących udział w licytacji telefonicznej oraz zlecających licytację z limitem są informacjami poufnymi. W imieniu tych osób w licytacji będzie uczestniczył upoważniony przedstawiciel. 
9. Po otrzymaniu dowodu wpłaty, zakupione pozycje zostają wysłane pocztą/kurierem (na koszt adresata). Możliwy jest również odbiór osobisty.
10. W przypadku, gdy zakończenie licytacji wywołuje wątpliwości, osoba prowadząca ma prawo rozstrzygnąć spór lub ponownie przeprowadzić licytację.
11. Nabywca zobowiązany jest wykupić przedmiot aukcji w ciągu 7 dni po zakończeniu aukcji.
12. Nabywca płaci gotówką lub przelewem na konto:
Fundacja Promocji Zdrowia i Sztuki ARTSANTE
mBank
39 1140 2004 0000 3102 7872 8045
Ul. Klonowa 11 lok.54
91-036 Łódź
tytułem: darowizna na rzecz Oliwiera Bajur, nr pracy, (w przypadku licytacji poprzez onebid.pl - prosimy o podanie nr Klienta).
13. Prawo własności zakupionego przedmiotu aukcji przechodzi na kupującego w momencie dokonania całej wpłaty.
14. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznego Fundacji Promocji Zdrowia i Sztuki ARTSANTE – Oliwiera Bajura.
15. Poprzez przystąpienie do Aukcji, uczestnik biorący udział w licytacji akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji wszelkich czynności związanych z licytacją i jej zakończeniem. 
* Organizator  nie ponosi odpowiedzialności za właściwą realizację zleceń, które napłynęły po terminie.
O aukcji

Fundacja Promocji Zdrowia i Sztuki ARTSANTE jest młodą rozwijającą się organizacją założoną z pasji do sztuki i chęci pomocy osobom niepełnosprawnym oraz wykluczonym społecznie. Powołana została w 2019 roku. Wspieramy i promujemy Artystów oraz jakże ważny rozwój kultury i sztuki. Pokazujemy również, że osoby niepełnosprawne mogą być wspaniałymi twórcami sztuki. Promujemy młode talenty.

A wszystko z jednego bardzo ważnego powodu: Sztuką jest pomagać... obcując ze sztuką pomagasz żyć...

"Artyści dla Olinka" to projekt który powstał 10 lat temu. W lutym 2013 powstała pierwsza wystawa, do której zaprosiłam artystów fotografików i plastyków. Druga część projektu to aukcja, trzecia - Kalendarz z pracami przekazanymi przez artystów w danej edycji. W 2015 roku po raz pierwszy powstał album podsumowujący trzy edycje projektu. Celem tego przedsięwzięcia jest pozyskanie funduszy na finansowanie turnusów rehabilitacyjnych, które niezbędne są dla rozwoju Oliwiera. "Artyści dla Olinka" to przedsięwzięcie, którego celem jest również promocja artystów, którzy przekazują swoje prace na rzecz projektu dzięki, któremu Oliwier ma szansę żyć jak inne dzieci. Z ciągłą determinację walczę o los swojego synka i promuję artystów.

Zapraszam serdecznie
Gosia - mama Olinka


Farina Bianco, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, Łódź
Ten szczególny wieczór rozpocznie się o godz. 17.00, a samą aukcję poprzedzi koncert zespołu HEIMA.

Licytacja rozpocznie się o godz. 19.00. Organizator zastrzega sobie prawo opóźnienia do 15 minut.

FAQ
O sprzedawcy
Fundacja Artsante
Kontakt
Fundacja Promocji Zdrowia i Sztuki ARTSANTE
room
ul. Klonowa 11 / 54
91-036 Łódź
phone
+48535648888
keyboard_arrow_up