akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie na krośnie malarskim: „NIEBO NAD LONDYNEM” AKRYL 50 x 60 2008 ŁUKASZ RUDNICKI WARSZAWA.