olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Lwysocka;
na odwrocie napis: ŚRODEK / „NIEKONTROLOWANY OBSZAR WRAŻLIWOŚCI” / LONGINA WYSOCKA / „PASJA” (długopisem).