akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: ABAKO '19;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: WITOLD ABAKO 2019 / AKRYL NA PŁÓTNIE 100 x 70 CM / TYTUŁ: "2 Kor 4, 18-1".