Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami.
VF
addA sua notacreate
Descrição do item
Condição: VF
Podobny do Kop. 311bl-bn, Pbg typ 81, waga 0,16 g, śr. 17,47 mm, pokrój monety podobny do brakteatów z Przełęka, patyna.
EtiquetasBETA