Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Rozeta dziesięciolistna z kulą w środku.
XF
addA sua notacreate
Descrição do item
Condição: XF
niepublikowany, waga 0,23 g, śr. 17,41 mm, piękny egzemplarz z wysokim plastycznym reliefem, połysk tła, patyna.
EtiquetasBETA