olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d. A. Buczkowska, opisany na odwrocie: Aut. ANNA BUCZKOWSKA tyt.
„DZIEWCZYNY” rok. 2014 wymiary 100x80 cm Technika: Obraz olejny na płótnie