Klocek drzeworytniczy stworzony na potrzeby zeszytów artystycznych „Phases”, zeszyt nr 8, 1963; do zeszytu dołączony jest drzeworyt Zbigniewa Makowskiego, litografia Julio Silvy i litografia Corneille’go
drzeworyt / papier
20 × 30,2 × 2,2 cm
sygnowany na klocku wewnątrz kompozycji: ZM